Про сайт

Сайтів і інформації, що стосується охорони праці, в Інтернеті безкінечна кількість. Є форуми, де спеціалісти, можливо, дадуть відповідь на ваші запитання, є сайти зі збірками великої кількості нормативно-правової документації, що безперечно необхідно. Але дуже важливим була б допомога з більш практичної сторони, тобто забезпечення зразками документів, особливо тих, які на пряму не регулюються законодавством. Саме з цією метою і створений даний сайт.

Сайт «Охорона праці» буде постійно поновлятися новими зразками інструкцій, білетів для перевірки знань, програмам для навчання, зразками наказів та багатьма іншим різноманітними матеріалами, які комусь, можливо, допоможуть.

Матеріали на сайті викладаються для ознайомлення і для взяття за зразок. Ніхто відповідальності за їх достовірність не несе. В т.ч., враховуючи постійні міни в законодавстві.

Якщо Вам не шкода своїх певних матеріалів та напрацювань, що стосуються охорони праці чи пожежної безпеки, то присилайте їх будь-ласка на адресу zakazaloka@gmail.com

Так вони допоможуть ще комусь, а не будуть просто «лежати» у вашому комп’ютері.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *