Зразок комплесного плану заходів по покращенню безпечних умов праці з охорони праці, пожежної безпеки, гігієни праці, безпеки руху

Зразок невеликого комплекнсного плану заходів з ОП з наведеними грощовими сумами, необхідними для їх впровадження. Він більше підходить для малого підприємства, але можна виправити посади і підійде для будь-якого.

ТОВ «ЗІРКА»

 

Затверджено:

Наказ директора ТОВ «ЗІРКА»

О.Д. Іванов

№ ___         від 16”грудня 20    р.

 

                                                          

КОМПЛЕКСНИЙ ПЛАН ЗАХОДІВ

по покращенню безпечних умов праці з охорони праці, пожежної безпеки, гігієни праці, безпеки руху

на 20__ р.

 

п/п Назва заходу Орієнтовна вартість,   грн. Виконавець Строк виконання Посилання на нормативні документи
1 2 3 4 6 7
Проводити вступний, первинний і повторні інструктажі з охорони праці і пожежної безпеки з працівниками. Начальник Постійно На виконанняст.13,18 ЗУ «Про охорону праці»,п.4 «Типового положення про навчання з питань охорони праці».
Проводити 3-х ступеневий контроль стану охорони праці Начальник Згідно графіка На виконанняст.13 ЗУ «Про охорону праці»,
Створити фонд охорони праці Не менше 0,5%від фонду з/п Гол. бухгалтер 1 квартал На виконанняст.19 ЗУ «Про охорону праці»,Є джерелом фінансування цільових заходів, завдяки яким досягається відчутний прогрес в забезпечені охорони праці в умовах діючого виробництва.
Забезпечувати працюючих спецодягом, спецвзуттям та ЗІЗ, знаками безпеки. 3000 Начальник На протязі року На виконанняст.8 ЗУ «Про охорону праці».
Забезпечувати працюючих миючими засобами (милом, порошком, пастами та ін.) 500 Начальник На протязі року На виконанняст.13 ЗУ «Про охорону праці».
Забезпечення організацію аптечками для надання першої медичної допомоги при нещасних випадках. 300 Начальник На протязі року На виконання ЗУ «Про забезпечення санітарного і епідемічного благополуччя населення», ст.13 ЗУ «Про охорону праці»
Забезпечувати працівників ватно-марлевими пов’язками на період епідемії з ціллю попередження захворювань грипом. 70 Начальник  На період епідемії На виконання ЗУ «Про забезпечення санітарного і епідемічного благополуччя населення».
Забезпечувати проходження медогляду працівників при влаштуванні на роботу. 300 Начальник На протязі року На виконанняст.17 ЗУ «Про охорону праці».
Забезпечити щорічне проведення медоглядів всім працівникам на підприємстві. 500 Начальник На протязі року На виконанняст.14 ЗУ «Про охорону праці».
Провести обстеження на відповідність діючим нормативно-правовим документам технічного стану будівель і споруд підприємства. Начальник Згідно графіка обстежень На виконанняст.21 ЗУ «Про охорону праці».,вимог БДН
Проводити заняття з водійським складом по правилах експлуатації техніки і виконанню ПДР України.        — Начальник Постійно На виконання ПДРУ, ст.14 ЗУ «Про охорону праці»
Перезарядити вогнегасники та докупити нові замість тих, які визнані не придатними для подальшого використання. 500 Начальник По мірі настання терміну На виконання правил пожежної безпеки України

 

                            Всього:        5170 грн.

 

Інженер з ОП                                                                               О.Д. Зайцев

 

Завантажити у зручному вигляді: 

Завантажити комплесний план заходів (10.4 KiB, 440 downloads)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *